EVENTS

 

SCHOOLS

 
 

NEWS & ANNOUNCEMENTS

 

Özel Okullar ile Eğitimde Yenilikler


Günümüzde her alanda olduğu gibi eğitim alanında da farklılaşma ve gelişmeler yaşanmaya başlanmıştır.
özel okullar ile eğitime yeni bir anlayış gelmiştir. çocukların gelişiminde önemli rolü olan okullar kişilikleri oluşma aşamasında olan çocuklar için oldukça önemli bir dönemi kapsar.


çocuklarımızın bu en önemli gelişim evresinde onlara nasıl bir eğitim aldırdığımız oldukça önemlidir. Eğitim gördüğü okulun standartlarının ne ölçüde onun kişiliğinin gelişmesinde etkili olacağı konusuna hassasiyet gösterilmelidir.


Bu aşamada velilerin hemen hemen hepsi en iyi okulu bulma, çocuğunun en iyi şartlarda okutma arayışına girer. Bu arayışın içinde velilere en çok yardımcı olan özel okul, özel kolej gibi özel eğitim kurumlarının varlığıdır.


Devlet okullarından farklı olarak özel okullar çocuklar için daha çok olanağa sahip fiziksel koşullar ve sosyal olanaklarla eğitim verirler.


özel Okul Velilerin ilk Tercihi Olmakta


çocuklar bir ailenin en önemli üyeleridir. Her anne baba çocuklarının en iyi koşullarda en iyi eğitimi alması için çaba gösterir. çocukların sosyal zekalarının da önemli ölçüde geliştiği ilköğrenim evresinde bu çabanın önemi büyüktür.


Yetişkin birer birey olma yolunda aldıkları eğitimlerde çocuklar özel okul farkı ile yetiştirildiğinde bir adım önde olarak hayata atılmaktadırlar. Bunun asıl nedeni; eğitimlerini alırken sadece Milli Eğitim Bakanlığı’nın müfredatına bağlı olarak değil bu müfredata ek olarak aldıkları eğitimlerle eğitimlerini daha sağlam temeller üzerine kurmalarıdır.

Tekden özel Kolej olarak çocuklarınızın eğitimlerinin en önemli aşamasında onların yanında olarak eğitimlerine en üst seviyede başlamaları için çalışmaktayız.


Tekden özel Kolej Farkıyla Eğitimi Seçin


Tekden özel Kolej olarak sunduğumuz imkanlar ile öğrencilerimizin en iyi şekilde öğrenim görmelerinin amaçlamaktayız. özel okul olarak mevcut öğrencilerimizin başarıları ile eğitime verdiğimiz önemi kanıtlamaktayız.


Tekden özel Kolej eğitim kadromuz alanlarında uzman eğitimcilerden oluşmaktadır. özel okul olarak eğitim anlayışımız öğrencilerimizin severek ve eğlenerek öğrendiklerini kalıcı hale getirmeleridir.

Yetiştirdiğimiz öğrencilerin başarılarına tanık olmak Tekden özel Kolej ailesi olarak bizleri onure etmektedir.


özel Okullar Arasında Tekden özel Kolej Farkı


Hergeçen gün sayıları giderek artan özel okullar arasında seçim yapmak bir hayli güç olabilmektedir. Bakıldığı zaman hepsi birbiriyle aynı gibi görünse de detaya inildiğinde bu özel okullar arasında da büyük farklar olabildiği görülmektedir. Bu aşamada veliler özel okul seçerlerken tercih edecekleri özel okul mutlaka eğitim kadrosu bakımından farklı ve güvenilir olmalıdır. çocuk psikolojisinden anlayan ve bunun eğitimini almış eğitimciler çocuklarımız için oldukça önem arz eder.


Bunların dışında özel okullar için önemli bir unsur da eğitimin verildiği fiziksel koşulların günümüz teknolojisine uyumlu olmasıdır. Tekden özel kolej olarak okulumuzda çocuklarımızın öğrenimlerini daha kalıcı hale getirmek için dersliklerimizi teknoloji ile birleştirdik. Her dersin gerektirdiği koşulları sağladık.


Beden eğitimi dersleri için özel alanlar, fen bilgisi dersleri için laboratuarlar, müzik dersleri için müzik odaları çocuklarımıza sunulurken aynı zamanda günlük almaları gereken besin değerlerini bulabilecekleri Teol yemekhane hizmetimiz ile de onlar için en iyisini planladık.

Sizlerde çocuklarınızın iyi bir eğitim alması için özel okullar arasında farkı ile dikkat çeken Tekden özel Kolej ile tanışın ve çocuğunuzun sağlam temeller ile topluma atılmasına yardımcı olun.

Seo by www.reknova.com.tr and Suchmaschinenoptimierung


program Tekden Atatürk Doktor Yemek Listesi Albüm insan
Tekden College © 2014. All Rights Reserved.