ONLINE KİTAP SATIŞ

KÜÇÜKYALI TEKDEN KOLEJİ ÖĞRENME ARKADAŞLARI ALANYA KAMPINDAN DÖNDÜ


2016 /Ekim ayı itibari ile alt yapısı ve planlama çalışmaları başlayan 20-26 Ocak 2017 tarihleri arasında gerçekleşen Özel Küçükyalı Tekden Koleji Antalya Alanya 6.Geleneksel Bilgiyi Yapılandırma ve Motivasyon Kampı, son gün yakılan kamp ateşi ile sona erdi.
153 Tekden öğrenme arkadaşı ve 19 Eğitim Liderleri 20 Ocak 2017 sabah 06.30’da Okulda toplanarak, veliler tarafından Sabiha Gökçen Havalimanına, Okul Yöneticileri ve Yönetici Yardımcısı (Kamp Sorumlusu) Beytullah EREN ile birlikte uğurlandılar. Bu süreç 26 Ocak 2017 Perşembe akşamı saat 23.30’da öğrenme arkadaşlarının velilerine teslim edilmesi ile tamamlandı..
Akademik dersler ve sportif faaliyetler ile bu süreci tamamlayan öğrenme arkadaşları kamp katılım belgeleri Tekden Grup Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Kemal TEKDEN, İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Osman TAŞDEMİR, Okul Yöneticisi Nuri ÖZKAN, Yönetici Yardımcısı (Kamp Sorumlusu) Beytullah EREN ve Danışman Eğitim Liderleri tarafından kendilerine takdim edildi.
Kamp sorumlusu Beytullah EREN yaptığı açıklamada; bu süreç de yedi gün bizlere değerli varlıkları evlatlarını emanet eden velilerimize, havalimanı transferlnde destek olan Okulumuzun idari işler ve diğer personelimize, ayrıca 6 yıldır güler güleryüzlü, çözüm odaklı ve en önemlisi küçüğünden büyüğüne bütün öğrenme arkadaşlarımıza bir hanımefendi ve beyefendi gibi davranan Utopia Worid Otel personeline, kamp süresince gösterdikleri uyum ve kamp kurallarına uymalarından ötürü öğrenme arkadaşlarımaza, Kayseri Tekden Koleji Yöneticilerimize, eğitim liderlerimize ve en çok kamp boyunca öğrenme arkadaşlarımıza bir anne-baba şefkati ile yaklaşan, destek olan ve fedakarlık yapan eğitim liderlerimize teşekkür ederim dedi. Gelecek yıllarda yapılacak kamplarda buluşma temennisinde bulundu..
ALANYA KAMP 2

ALANYA KAMP 3

ALANYA KAMP1

ALANYA KAMPI 1

ALANYA KAMPI
ÖZEL KÜÇÜKYALI TEKDEN KOLEJİ ÖĞRENME ARKADAŞLARI ALANYA KAMPINDAN DÖNDÜ.!

program Tekden Atatürk Doktor Yemek Listesi Albüm insan
Tekden Koleji - Özel Okul Eğitim - Kolej 2015. Tüm hakları saklıdır.