DÜNDEN BUGÜNE MEZUNLAR YEMEĞİ


Tekden Koleji geçtiğimiz akşam okul bahçesinde mezun öğrencileri ile buluştu. Yemeğe Tekden Eğitim Kurumları İcra Kurulu Başkanı Hüseyin AKAR, Genel Müdürü İbrahim ORHAN, Tekden İlkokulu Müdürü Kadir ALPER, Tekden Ortaokulu Müdürü Mustafa CANER ve İlkokul Müdür Yardımcısı Metin KARAKAYA, Mustafa GÜNEŞLEYİCİ, Ortaokul Müdür Yardımcısı Ahmet AVŞAR, eğitim liderleri ve Tekden Koleji 2006-2013 yılları arasında mezun olmuş öğrenciler katıldı.

         Açılış konuşmasını yapan, Tekden Eğitim Kurumları İcra Kurulu Başkanı Hüseyin AKAR “Hepinizin büyüdüğünü görmek bizleri duygulandırırken, sizleri her sene burada yeniden görmek bizleri mutlu ediyor. Hepinize hayat boyu başarılar dilerim.” dedi.

         Gecenin sonunda Genel Müdürümüz İbrahim ORHAN öğrencilere yaptığı konuşmasında, “Sizler gittiğiniz okullarınıza gelen Tekden’ li kardeşlerinize sahip çıkıp, onlara ablalık, ağabeylik yapacaksınız. Ve bu bahçe zamanla eşleriniz ve çocuklarınızla daha da dolacak. Hep birlikte tek yürek olmanın mutluluğunu yaşayacağız.”dedi.

 

program Tekden Atatürk Doktor Yemek Listesi Albüm insan
Tekden Koleji - Özel Okul Eğitim - Kolej © 2014. Tüm Hakları Saklıdır.