ONLINE KİTAP SATIŞ

Tarihçe


Tekden Koleji, 2006 yılında Tekden Eğitim Danışmanlık Sportif ve Kültür A.Ş. olarak, Opr. Dr. Kemal TEKDEN başkanlığında; Dr. Nihat TEKDEN, Mühendis Mehmet HASBÜLBÜL; eğitimciler Osman TAŞDEMİR, İbrahim ORHAN, Nuri ÖZKAN, Hüseyin AKAR ve Kadir ALPER’in ortaklığıyla Kayseri’de eğitim-öğretim hayatına başlamıştır.

Akıllı okul standartlarında açılan okulumuz ilk yıl 447 öğrenme arkadaşımız ile eğitime başlamıştır. İlk mezunlarımız OKS 408.57 TM puan ortalaması ile Kayseri 1.si Türkiye 4.sü olmuştur. Tekden Koleji, 2007 OKS ile yakaladığı bu başarıyı diğer yıllarda da takip ederek; ilk yılında Türkiye’nin zirve okulları arasına girmeyi başarmıştır.

2011 yılında “Tekden Koleji” ve “Tekden Kültürü” Kayseri’ye sığmayarak sınırlarını aşmış; taşıdığı heyecanı ve hayallerini İstanbul’a taşımaya karar vermiştir.
Osman TAŞDEMİR Genel Müdür görevinde, Nuri ÖZKAN ise Okul Yöneticisi olarak İstanbul Tekden Koleji’nin kuruluşunda görev almışlardır. Okulumuz ilk yılında 310 öğrenme arkadaşıyla Maltepe ilçesinin Küçükyalı semtinde eğitim öğretime başlamıştır.

2012 yılında 18 öğrenci mezun eden okulumuzda 469,307 SBS puan ortalaması ile Maltepe 1.si, Türkiye 15.si olmuştur.
Okulumuzun 2012 – 2013 Eğitim – Öğretim yılı 470 öğrenci ile başlamıştır.

 

program Tekden Atatürk Doktor Yemek Listesi Albüm insan
Tekden Koleji - Özel Okul Eğitim - Kolej 2015. Tüm hakları saklıdır.